Banner Tasarımı

Javascript, Jquery ya da HTML5 ile hazırlanmış bannerlarda  arama motorları tarafından okunamayan içerik durumu söz konusu değildir. Hepsi tamamen SEO uyumlu teknolojidir. Hedefe yönlendirici, farklı ebat ve dosya büyüklüklerindeki banner tasarımı web sitelerinin tasarımıyla bütünlük sağlayan, web sitelerini görsel olarak ön plana çıkaran uygulamalardır. Dikkat çekici banner tasarımıyla  ürün veya hizmetinizi tanıtmanız çok kolay ve hızlı olur. Böylece bannera tıklanma şansı yükselir. Banner tasarımına  tıklayan ziyaretçi reklam verenin sayfasına ulaşır. Ürün veya hizmet hakkında detaylı bilgiyi buradan alır. Sonuç olarak bu internet reklamı sayesinde sitenize ziyaretçi olarak gelen bir kişinin müşteriniz olma olasılığı yükselir.

banner-tasarimi-nasil-yapilmaktadir-kadikoyshell (2)

Genellikle bannerlar  TV reklamlarına benzetilmeye çalışılır. TV izleyicileri reklamı sonuna kadar izleyip mesajı görebilecek kadar bekleyebilir. Oysa internet kullanıcısı pratiktir ve mesajı hemen görmek ister. Animasyonu bol, görselleri ağır yüklenen bir banner,  ziyaretçiyi baştan kaybetmiştir. Diğer önemli bir detay ise banner tasarımının  bulunduğu web sitesinin renklerine, tasarımına uyumlu olup ona aitmiş gibi görünürken tasarımıyla farkını ortaya koymasıdır. Kurallarına uygun hazırlanmış bir banner tasarımı  en mükemmel pazarlama aracıdır. Bu pazarlama aracından yararlanabilmek için usta tasarımcılardan yardım almanız şarttır. Banner tasarımını  belli aralıklarla en baştan yaptırılabileceği gibi var olan banner tasarımının güncellenmesi de mümkündür. Her iki yöntem de işinize katkıda bulunur. Bu tür değişimler müşterilerinizin merakını ayakta tutar. Firmanızı sürekli takip etmelerini sağlar. Tabi bu da yeni satışları beraberinde getirir.
 

banner-tasarimi-nasil-yapilmaktadir-kadikoyshell (1)

Banner tasarımı potansiyel müşterilerinize erişmenin en etkin en kolay yollarından biridir. 3Nokta’da hazırlanan sıra dışı banner tasarımları  ile ürün veya hizmetinizin imajını yenilersiniz. Eklenen modüller ile var olan sitenizin işlevselliğini arttırırsınız. Tahmin ettiğinizden daha çok getirisi olan internet reklamının  en mühimi, yani banner tasarımını  vakit kaybetmeden yaptırın. Modüller ile sitenizi güncel tutun.
  • banner tasarım, web
  • 2 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

Related Articles

E-Ticaret

Hostcu.Net  E-ticaret Script E-ticaret scriptler  ile firmanız göz önünde olsun araştırmacıların...